Myymässä
Tilaa maksuton arvio asunnostasi

Olemme Turussa ja sen ympäristössä toimiva kiinteistönvälitystoimisto, joka osana maailman suurinta kiinteistönvälitysketjua takaa sinulle asiantuntevan ja henkilökohtaisen palvelun kaikissa asuntokauppaan liittyvissä asioissa. Välittäjän ammattitaito mitataan myyntituloksina ja yksilöllisenä palveluna. On hyvin merkittävää, kenelle tämän ehkä elämäsi tärkeimmän kaupan hoitamisen uskot. Me hoidamme sen!

Seuraa keskustelua

Ole meihin yhteydessä

Sari Hedman

Ota yhteyttä
10
Sari Hedman

Yrittäjä, LKV, KiAT

040 5777 671 sari.hedman@remax.fi Tutustu minuun »
Tom Lindqvist

Ota yhteyttä
9.5
Tom Lindqvist

Yrittäjä, LKV, KiAT, NHS, DI

044 238 3550 tom.lindqvist@remax.fi Tutustu minuun »
Rainer Nilovaara

Ota yhteyttä
9.5
Rainer Nilovaara

Yrittäjä, LKV, KiAT, NHS

044 585 7334 rainer.nilovaara@remax.fi Tutustu minuun »
Valtteri Arvonen

Ota yhteyttä
9
Valtteri Arvonen

Kiinteistönvälittäjä, LKV

0400 369 426 valtteri.arvonen@remax.fi Tutustu minuun »
Hannele Himanen

Ota yhteyttä
9.5
Hannele Himanen

YKV, LKV, kaupanvahvistaja, artesaani

040 743 3019 hannele.himanen@remax.fi Tutustu minuun »
Markku Himanen

Ota yhteyttä
9.5
Markku Himanen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, KTM

050 343 4425 markku.himanen@remax.fi Tutustu minuun »
Salla Kaarakainen

Ota yhteyttä
9.5
Salla Kaarakainen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, VN

+358 44 026 2590 salla.kaarakainen@remax.fi Tutustu minuun »
Rita Kallio

Ota yhteyttä
9.5
Rita Kallio

Myyntineuvottelija, KiAT

045 166 5200 rita.kallio@remax.fi Tutustu minuun »
Andreas Nyström

Ota yhteyttä
9
Andreas Nyström

Myyntineuvottelija, KTM

040 763 6929 andreas.nystrom@remax.fi Tutustu minuun »
Maarit Torikka

Ota yhteyttä
9
Maarit Torikka

Myyntineuvottelija

044 994 8872 maarit.torikka@remax.fi Tutustu minuun »
Karoliina Elonen

Ota yhteyttä
Karoliina Elonen

Myyntineuvottelija

045 2382 767 karoliina.elonen@remax.fi Tutustu minuun »

Kiinteistönvälitys OmaanKotiin Oy LKV

Viilarinkatu 5
2. krs.
20320 Turku

010 320 5656
Ota yhteyttä

y-tunnus 0784714-0

Olemme Turussa ja sen ympäristössä toimiva kiinteistönvälitystoimisto, joka osana maailman suurinta kiinteistönvälitysketjua takaa sinulle asiantuntevan ja henkilökohtaisen palvelun kaikissa asuntokauppaan liittyvissä asioissa. Välittäjän ammattitaito mitataan myyntituloksina ja yksilöllisenä palveluna. On hyvin merkittävää, kenelle tämän ehkä elämäsi tärkeimmän kaupan hoitamisen uskot. Me hoidamme sen!