Myymässä
Tilaa maksuton arvio asunnostasi

Olemme Turussa ja sen ympäristössä toimiva kiinteistönvälitystoimisto, joka osana maailman suurinta kiinteistönvälitysketjua takaa sinulle asiantuntevan ja henkilökohtaisen palvelun kaikissa asuntokauppaan liittyvissä asioissa. Välittäjän ammattitaito mitataan myyntituloksina ja yksilöllisenä palveluna. On hyvin merkittävää, kenelle tämän ehkä elämäsi tärkeimmän kaupan hoitamisen uskot. Me hoidamme sen!

RE/MAX on luotettava ja turvallinen valinta kiinteistönvälitysasioissa!

RE/MAX OmaanKotiin on TPS:n yhteistyökumppani kiinteistönvälityksessä. Lue lisää »

Seuraa keskustelua

Ole meihin yhteydessä

Sari Hedman

Ota yhteyttä
10
Sari Hedman

Yrittäjä, LKV, KiAT

040 5777 671 sari.hedman@remax.fi Tutustu minuun »
Tom Lindqvist

Ota yhteyttä
9.5
Tom Lindqvist

Yrittäjä, LKV, KiAT, NHS, DI

044 238 3550 tom.lindqvist@remax.fi Tutustu minuun »
Rainer Nilovaara

Ota yhteyttä
9.5
Rainer Nilovaara

Yrittäjä, LKV, KiAT, NHS

044 585 7334 rainer.nilovaara@remax.fi Tutustu minuun »
Julius Ahlqvist

Ota yhteyttä
10
Julius Ahlqvist

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, KiAT, KTM

044 066 4448 julius.ahlqvist@remax.fi Tutustu minuun »
Tapio Arvo

Ota yhteyttä
10
Tapio Arvo

Kiinteistönvälittäjä, LKV

044 979 3099 tapio.arvo@remax.fi Tutustu minuun »
Carl-Emil Borg

Ota yhteyttä
Carl-Emil Borg

Myyntineuvottelija

0400 866 485 carl-emil.borg@remax.fi Tutustu minuun »
Anniina Haverinen

Ota yhteyttä
Anniina Haverinen

Myyntineuvottelija

050 918 6876 anniina.haverinen@remax.fi Tutustu minuun »
Mona Ilola

Ota yhteyttä
Mona Ilola

Myyntineuvottelija

050 599 5595 mona.ilola@remax.fi Tutustu minuun »
Valtteri Jumppanen

Ota yhteyttä
10
Valtteri Jumppanen

Kiinteistönvälittäjä LKV

044 237 5879 valtteri.jumppanen@remax.fi Tutustu minuun »
Salla Kaarakainen

Ota yhteyttä
9.5
Salla Kaarakainen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, VN

+358 44 026 2590 salla.kaarakainen@remax.fi Tutustu minuun »
Eetu Louhe

Ota yhteyttä
Eetu Louhe

Myyntineuvottelija

040 147 0750 eetu.louhe@remax.fi Tutustu minuun »
Andreas Nyström

Ota yhteyttä
9.5
Andreas Nyström

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, KTM

040 763 6929 andreas.nystrom@remax.fi Tutustu minuun »
Liisa Vuola

Ota yhteyttä
Liisa Vuola

Myyntineuvottelija

050 367 9426 liisa.vuola@remax.fi Tutustu minuun »
Jarmo Hellman

Ota yhteyttä
10
Jarmo Hellman

Myyntineuvottelija, KiAT

0400 593 197 jarmo.hellman@remax.fi Tutustu minuun »
Minna Tossavainen

Ota yhteyttä
9.5
Minna Tossavainen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, KiAT

040 668 4688 minna.tossavainen@remax.fi Tutustu minuun »

Olemme Turussa ja sen ympäristössä toimiva kiinteistönvälitystoimisto, joka osana maailman suurinta kiinteistönvälitysketjua takaa sinulle asiantuntevan ja henkilökohtaisen palvelun kaikissa asuntokauppaan liittyvissä asioissa. Välittäjän ammattitaito mitataan myyntituloksina ja yksilöllisenä palveluna. On hyvin merkittävää, kenelle tämän ehkä elämäsi tärkeimmän kaupan hoitamisen uskot. Me hoidamme sen!

OmaanKotiin

Kiinteistönvälitys OmaanKotiin Oy LKV

Yliopistonkatu 16
20100 Turku

010 320 5656
Ota yhteyttä

y-tunnus 0784714-0

UuteenKotiin

Kiinteistönvälitys OmaanKotiin Oy LKV

Pyhän Katariinantie 8 b
20780 Kaarina

010 320 5650
Ota yhteyttä